Random photo

./upload/random//P5082761-2.jpg

About

Lucie BlahutováVítám Vás v mém světě fotografie ...

.... ve světě, kde se to nejobyčejnější stává tím nejkrásnějším.

Jmenuji se Lucie a ráda se tímto stanu Vaší průvodkyní.

Je to téměř pět let, kdy jsem propadla kouzlu fotogafie. Přes makro fotografii jsem se brzy dostala k portrétům lidí. Vstoupila jsem do oblasti, která mi přinesla a stále přináší mnoho nového a spoustu poznání. Baví mě objevovat všechny krásy lidské podoby, všechny, na první pohled, nedokonalosti, které ve skutečnosti tvoří naši jedinečnost. Baví mě chytat ty prchavé okamžiky pohledů, úsměvů a gest, které si sami často ani neuvědomujeme. To vše tvoří skládačku různých malých i velkých příběhů, u kterých mám, díky Vám, možnost být. Je to pro mě velká čest a zároveň motivace.

Miluji svoji práci a vše kolem ní. Ať už jde o sledování světových trendů ve fotografii, inspirací, hledání nových míst a možností nebo o samotnou práci s Vámi klienty na místě focení a následné zpracovávání fotek. Každá fáze mé práce pro Vás je svým způsobem nádherná a těším se na ni. Věřím, že Vaše uvolněná nálada a moje radost z práce jsou tou nejlepší kombinací pro skvělé fotky, ke kterým se budete v budoucnosti rádi vracet a budou Vás těšit.

... můj svět fotografie není o umělé dokonalosti, ale o přirozené kráse každého z Vás, o emocích a o možnostech zachytit Vás jinak, než jste byli doposud zvyklí.

A vězte, že Vy jste mou největší inspirací ze všech! 

Těším se na případné setkání s Vámi a na Váš příběh.

Vaše Lucie